Генератор для byKYIVWOOD

Україна страждає від ракетних ударів. Щодня рашисти приносять біль та хаос в життя людей. Росія вразила ракетними ударами третину енергетичної інфраструктури України. Відсутність електроенергії під час війни створює темряву, як у прямому, так і в переносному сенсі. Без електроенергії наше повсякденне життя перетворюється на боротьбу, а діяльність, яка сприяє добробуту та безпеці наших захисників, ставиться під загрозу. У ці складні часи маленький бізнес Кості –  byKYIVWOOD продовжив працювати завдяки відданості і щедрості Патріка і променю світла, яким він вони поділилися. 

Рішення Патріка інвестувати в генератор продемонструвало його непохитну прихильність до підтримки гуманітарних зусиль, навіть перед обличчям негараздів. Connected by our Humanity пожертвували половину суми для купівлі генератора. Через високий попит ціна на них була досить високою, та завдяки підтримці ми це зробили. Придбання генератора в найбільш непевні та складні часи було більше, ніж простим вирішенням нагальної проблеми. Він став символом надії та стійкості для всіх працівників.
Милосердя Патріка та “Connected by our Humanity” продемонструвало, що навіть посеред темряви є люди, які готові зробити крок і надати підтримку.

Забезпечуючи стабільне джерело живлення, процес лазерного різання продовжувався, забезпечуючи виробництво. Крім того, ми отримали можливість продовжувати виготовленні маскувальних сіток та спорядження, які захищають наших захисників на передовій. Завдяки підтримці Патріка та Connected by our Humanity ми продовжуємо брати участь у цих життєво важливих ініціативах, надаючи практичну допомогу тим, хто ризикує своїм життям за нашу свободу. 

2023 All right reserved