ХТО МИ

Ми давні друзі і від найпершого дня війни в Україні об’єдналися задля допомоги адже кожен з нас працює на своєму фронті та має унікальні здібності і ресурси. 

В кінцевому випадку наш проект вилився в цю сторінку, нові знайомства і підтримку по всьому світу.

По перше давайте знайомитися:

Костя

засновник byKyivwood – невеликого підприємства лазерної різки у Києві.З початку війни адаптував своє виробництво для виготовлення спорядження та маскувальних сіток на волонтерских засадах. Розробив лінійку винагород для донорів з багатьох фондів.

ПРОЕКТИ

Спорядження для військових

Маскувальні сітки

Бокси з пам’ятними монетами

Бокси з уламками техніки якою напали на Укарїну

Лана

Ілюстраторка з Києва. З початку війни в Україні вона відкрила свій творчий фронт допомоги. Вона збирає донати за портрети по фото, малює та продає авторські піни та проводить свої збори-розіграші з унікальними призами. Її піни та футболки з патріотичними ілюстраціями продаються у багатьох країнах світу і заробляють гроші на різні потреби українців.

ПРОЕКТИ

Портрет по фото за донати 

Піни з авторськии іллюстраціями

Обкладинки для зборів для війскових

Іллюстрації для благодійного заходу у Crooked lane

Дмитро

(Діма або для близьких Хет) –  українець, який живе в Кракові вже 8 років. Спочатку переїхав працювати в Cisco Systems, зустрів свою наречену і оселився в Польщі.

На даний момент його родина та друзі перебувають в Україні, і з першого дня російського вторгнення він допомагаю, чим міг, підтримуючи та керуючи різними проектами та ініціативами, один з яких вилився в це товариство.

ПРОЕКТИ

Постачання рацій для територіальної оборони 

Медичне забезпечення територіальної оборони 

Поставка тканини Cordura та фурнітури 

Індивідуальний захист та технічне забезпечення територіальної оборони

Олег

волонтер, який допомагає військовим з початку повномасштабного вторгнення. Засновник благодійного фонду “Міцне плече”. Збирає кошти та займається адресною допомогою “з рук у руки”, оперативно, без бюрократії.
З його допомогою наші воїни отримали 3 авто, декілька квадрокоптерів та тепловізорів, кілька десятків рацій, комплектів військової форми та іншу амуніцію. Приймав участь у забезпеченні продуктами мешканців деокупованих сіл.

ПРОЕКТИ

Спорядження для військових

Автомобілі, квадрокоптери, тепловізори

Гуманітарна допомога

Антон

доброволець, військовий медик 112 бригади територіальної оборони Києва. На даний момент має бойовий досвід на сході України. Під час війни в нього народилась донечка.

Саме для таких як він був створений наш проект.

ПРОЕКТИ

Медичне забезпечення територіальної оборони 

Індивідуальний захист та технічне забезпечення територіальної оборони

Патрік

засновник і генеральний директор Connected By Our Humanity, некомерційної організації 501c3. Патрик разом з Connected By Our Humanity допомагають
Friends Against the War і ByKyivwood з 2021 року.

Мета Connected By Our Humanity — підтримати народ України шляхом надання фінансової допомоги та підвищення освіченості про боротьбу народу України. Патрик живе зі своєю родиною в Сакраменто, Каліфорнія та працює Vendor Manager’ом у Cisco Systems Inc.
Connected By Our Humanity також підтримує та поширює обізнаність про кавові ферми та спільноти в Коста-Ріці, Сальвадорі, Мексиці та Уганді, що потребують допомоги.

ПРОЕКТИ

Збір коштів на установку для очищення води у Херсон

Генератор для byKyivwood

Благодійний захід у Crooked lane

Війна в Україні зачепила кожного з нас і в кожного з нас є безліч друзів котрим потрібна допомога тож наша ціль своєчасно повідомляти про потреби та надавати необхідне. Ми не обмежуємося тільки підтримкою військових і також маємо безліч цивільних цілей. Всі чинні та реалізовані проекти анонсуються та звітуються у розділі БЛОГ – саме в цьому розділі можна стати другом та долучитися до підтримки існуючих проектів(Дізнатися більше про чинні та реалізовані проекти можна за посиланням або у вкладці БЛОГ)

Наша аудиторія весь світ. В нас вже є багато друзів і організацій котрі підтримують нас і наші проекти по всьому світу. 

Головна мета сайту розказати нашу історію, об’єднатися навколо підтримки України і познайомитися з новими друзями з усіх куточків світу.

БЛОГ

2023 All right reserved